Hızlı Menü : Anasayfa / Rezervasyon / Foto Galeri / Konuk Defteri

Alanya Oteller

Otelimiz

 • Alanya Alkolsüz Oteller
 • 1+1 ve 2+1 Odalar Livane Apart Otel
 • Rafting
 • Tekne Turu
 • Livane Beach Otel - Standart - Suit Odalar
 • Doğal Güzellikler
 • Aktivitelerimiz
 • Odalar
 • Otel Sözleşmesi
 • Alanya Turizm Kenti
 • Alanya Tanıtım
 • Otelimizin Tanıtımı
 • Alanya Kalesi
 • Alanya Apart Oteller 2017
 • Alanya Otelleri
 • Alanya Oteller
 • Alanya Da Uygun Fiyata Tatil
 • Alanya Ucuz Pansiyon Fiyatları 2017
 • Alanya da Ucuz Fiyata Tatil Yaparken Gezebileceğiniz Yerler
 • Alanya da Tatil - Kleopatra Plajı
 • Alanya Ucuz Aile Oteli
 • Alanya Pansiyon Fiyatları
 • Aile Oteliniz - Alanya Tatil Yuvası
 • Alanya Apart Otel Fiyatları
 • Alanya Apart Pansiyon
 • Alanya Merkez Oteller
 • Livane Apart Otel - 1+1 ve 2+1 Odalar
 • Alanya Ucuz Otel Fiyatları
 • Alanya Aile Oteli - Livane Beach Otel
 • Alanya Uygun Oteller
 • Alanya Otel Fiyatları
 • Menüler

 • Odalarımız
 • Rezervasyon
 • Konuk Defteri
 • Alanya Oteller

  Akdenizin inci Alanya tarihi ve doğal güzellikleriyle vazgeçilmez tatil şehirlerin başında gelir. Tarihi; Alanya Kalesi, Kızılkule ve Tersanesi ile ünlüdür. Doğal güzellikleri olarak ünlü Damlataş Mağarası, Dim Mağarası ve Kleopatra Plajları ile meşhurdur.

  Alanya yazların uzun sürmesi ve berrak denizi nedeni ile vazgeçilmez bir tatil cennetidir. Bu nedenle Alanya Norveç, Danimarka, İsveç gibi İskandinav ülkeleri tarafından büyük ilgi görmektedir. Yerli turistlerin tatil için tercih ettiği bir şehirdir.

  Alanyada turizmin profesyonel yönde gelişmeye başladığı 1983 yılından bu yana ciddi ilerlemeler kaydetmiştir. Alanya oteller olarak her pansiyon çeşitti mevcuttur. Bundan dolayı büyük ilgi görmektedir.

  Alanya oteller ultra herşey dahil, herşey dahil, yarım pansiyon ve apart oteller olarak her türlü otel hizmetini bulabilmektesiniz. Şehir dışında genellikle ultra herşey dahil ve herşey dahil olmak üzere 4 ve 5 yıldızlı tesisler bulunmaktadır. Alanya merkez de daha çok apart oteller ve 3 yıldızlı oteller mevcuttur. Alanya merkez otellerin de genellikle sabah kahvaltı ve akşam yemeği olarak hizmet vermektedir. Alanya otellerden yerli turistler için daha çok Alanya merkez otelleri daha avantajlıdır.

  Alanya otellerden merkez otellerin avantajlı olmasının nedenlerinin başında gezilebilecek tarihi ve doğal güzelliklerine yürüyüş mesafesinde olması gelmektedir. Aynı zamanda eğlence merkezlerine ve alışveriş merkezine de kısa mesafededir. Bu yüzden Alanya otellerinde Alanya merkez otelleri daha çok yerli turistlerin vazgeçilmezidir. Hem uygun oda fiyatları hem de kaliteli ve güvenilir olması Alanya merkez otellerini vazgeçilmez kılmıştır.

  Alanyada tatil için unutulmaz anlar yaşayabileceğinizin garantisini veriyoruz. Eğlence mekanlarının bulunduğu büyük barların hizmet verdiği barlar bölgesi mevcuttur. Alanya İskele Caddesi üzerinde birçok eğlence mekanı bulabilirsiniz. Kendinize uygun barlar bölgesinin bir üst caddesinde ve çarşı içinde birçok eğlence mekanları mevcuttur. Alanya otellerinin bu eğlence mekanlarından dolayı daha çok vazgeçilmez kılmıştır.

  Doğa ve tarihi güzellikleri de açıklamak gerekirse mavi bayraklı ünlü Kleopatra ve Damlataş Plajları ilk akla gelen kısımdır. Kleopatra Plajı Alanyanın tarihi yarım adasının batısından Damlataş Plajının bitimi ile hemen başlar ve 2 kilometrelik bir uzunluğa sahiptir. Kleopatra plajı adını M.Ö.69 -M.Ö.30 yılları arasında yaşamış Antik Mısır'ın son Helenistik kraliçesi Kleopatra'dan almıştır. Efsaneye göre Roma generali Antony, Alanya ve çevresini Mısır kraliçesi Kleopatra'ya hediye ettiğinde, Kleopatra her gün kale yamacında banyo yapmak için Kleopatra plajına inermiş. Aslında, Kleopatra'nın yüzmek istediğinde kullandığı ve kaleden direk olarak plaja giden bir tüneli varmış. Mısır Kraliçesi Kleopatra Akdenizne çıktığı her sefer sırasında Alanya'ya uğramış ve bu plajda denize girermiş. Damlataş Plajı Tarihi yarımadanın batısında, Damlataş Mağarasının önündeki kıyıdadır. Mavi Bayraklıdır. Deniz ve plaj kumdur. Kumsal sırtını yarımadanın eteklerine dayamıştır. 

  Alanyanın diğer doğa güzellikleri Damlataş, Fosforlu, Aşıklar, Korsanlar ve Dim Mağarasıdır.Bir tekne veya geleneksel Türk yatlarıyla iskeleden Korsanlar, Aşıklar ve Fosforlu Mağaraları ziyaret edebilir ve kaleyi denizden görebilirsiniz. Bu seyahatiniz sırasında yolunuz üzerindeki bu üç adet mağarayı ziyaret edeceksiniz. Birincisi, 10 m uzunluğunda ve 5 m yüksekliğindeki Korsanlar Mağarasıdır. Mağaranın içine tekneyle girilebilmektedir. Mağaranın içerisindeki rengârenk kayaları görebilir veya suyun geldiği koridoru takip ederek mağaranın sonuna ulaşabilir veya serinlemek için karanlık serin sulara dalabilirsiniz. 
  Bu noktadan sonra tekneniz sizi yarımadanın en uç ve son çıkıntısını oluşturan ve bir kere döndükten sonra artık Antalya istikametine yöneldiğiniz Dilvarda Burnu?na götürecektir. Hemen burnun üstünde Bizans dönemi kiliseyi, darphaneyi ve sağ tarafınızda 250m yükseklikte dikilmiş sur duvarlarını göreceksiniz. Kalenin üst noktasından zor bir yürüyüş parkurunu takip ederek bu kilise ve yapıları ziyaret edebilirsiniz. Bir sonraki ziyaret yeriniz Âşıklar Mağarasıdır. 72 m?lik mağaranın iki girişi bulunmaktadır ve her ikisi de içine teknelerin girebileceği genişliktedir. Bir sonraki ise yine içine teknelerin girebildiği Fosforlu Mağaradır.  Mağara ismini zeminden gelen, fosfor gibi parıldayan ışık huzmelerinden almaktadır. Suya atlayın ve parıldayan suyun içerisinde yüzün. Teknenizle son ziyaretiniz yüzme molasından sonra tekrar iskeleye döneceğiniz Damlataş Plajına olacaktır.

  Bir diğer doğa harikası olan Dimçayı unutulmamalıdır. Akdenizden 15 kilometre içeride olan bu çay tamamen doğa ile iç içedir. Dimçayı kıyısı boyunca piknik alanları mevcuttur. Ayrıca ulu çınarların altındaki kır lokantaları da unutulmamalıdır. Masalar genellikle suyun içerisinde kurulu olup isteğe göre su kıyısındaki ahşap teraslarda minderlerle otantik yer sofraları da hazırlanabilir. Alabalıkların yetiştirildiği havuzlar mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey taze alabalıkların tadını çıkarıp Dimaçyı?nın soğuk sularında yüzmenizdir.

  Bu ve bunun gibi daha birçok doğa ve tarihi güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu doğa harikalarını en uygun fiyatlar da gezip ve görmek artık imkansız değil. Alanya oteller de uygun fiyata kalabiliceğiniz apart ve 3 yıldızlı oteller mevcuttur. Livane Beach Otel olarak sizlere bu imkanları sunmaktan gurur duyuyoruz. Livane Beach Otel Alanya Kalesi ve Dimçayına ücretsiz servis imkanlarımız olup diğer doğa ve tarihi güzelliklere yürüme mesafedir.

  Tatile kendi özel aracınızla gelenler için Livane Beach Otel şehir merkezi tabelasını görünce Alanya ışıklarda Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası ve Müze diye ok işaretleri vardır. Ok işaretini takip edilirken ilerde deniz kıyısında Alanya Kleopatra Plajı işaretleri görülecektir. Kleopatra Plajından Alanya Öğretmen Evini geçince yukarda Livane Beach Oteli görebilirsiniz. Aynı zamanda Alanya şehir merkezine girerken Livane Apart Otel olarak da bir şubemiz bulunmaktadır. İstenildiği takdir de internet sayfamız üzerinden veya Google yardımıyla haritadan konumumuzu öğrenebilir navigasyon yardımıyla kolayca bulabilirsiniz. Eğer kendi özel aracınızla gelmiyor iseniz Livane Beach Otelimiz otogara 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca bizlerle iletişime geçtiğiniz takdir de sizler için özel servis hizmeti de vermekteyiz.

  Ailece güzel bir tatil yapmak için sizlere Livane Apart Otelimizi önerebiliriz. Apart otelimiz apartman şeklinde olup oda içerisinde mutfak, oturma odası ve yatak odası mevcuttur. Yemeğinizi kendiniz hazırlayabileceğiniz tüm araç ve gereçler oda içerisin de bulunmaktadır. Yeni evli çiftler ve eğlenmeye gelen arkadaş grupları için Livane Beach Otelimiz daha uygundur. Sabah kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde verilmektedir. Her iki tesisimizde de havuz mevcut olup tesislerimiz alkolsüz olarak hizmet vernektedir.

  Alanya oteller içerisinde Livane Beach Otel olarak sizler için en uygun fiyata kaliteli hizmet vermek tek ilkemizdir. Tesislerimiz herşey dahil otellere göre daha sakin ve nezih bir ortama sahiptir. Aklınızda tesislerimiz hakkında soru işareti var ise Facebook?tan Livane Beach Otel Alanya sayfasını ziyaret edebilir bizim hakkımızda yapılmış olan tüm yorumları inceleyebilirsiniz. Yine Google haritadan Alanya Livane Beach Otel olarak arama yaptığınızda konumumuz üzerinde bulunan yorumları ve işletme puanımızı görebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Misafirlerimizin fikir görüş ve düşünceleri bizler için değerlidir.

  Alanya oteller içerisinde sizlere alanında uzman personeller ile en uygun şekilde hizmet vermek için tüm yorum ve düşüncelerinizi dikkate alıp olursa eksik yönlerimizi en kısa zaman içerisinde tamamlıyoruz.

  Livane Beach Otel ekibi olarak sizleri ağırlamaktan ve güzel bir tatil geçirebilmeniz için her türlü ayrıcalığı sunmaktan kıvanç duyarız.

  alanya otelleri - antalya alanya otelleri - alanyadaki oteller - alanya da oteller - otel alanya - alanya otel rezervasyon - alanya antalya otelleri - alanya oteller listesi - alanya otelleri uygun fiyat - alanya sahil otelleri - antalya alanya tatil - alanyada tatil otelleri - alanya da ki oteller - alanya yarım pansiyon otel fiyatları - alanya damlataş apart otelleri -alanya otel ara - alanya plaj otelleri