Hızlı Menü : Anasayfa / Rezervasyon / Foto Galeri / Konuk Defteri

Otel Sözleşmesi

Otelimiz

 • Alanya Alkolsüz Oteller
 • 1+1 ve 2+1 Odalar Livane Apart Otel
 • Rafting
 • Tekne Turu
 • Livane Beach Otel - Standart - Suit Odalar
 • Doğal Güzellikler
 • Aktivitelerimiz
 • Odalar
 • Otel Sözleşmesi
 • Alanya Turizm Kenti
 • Alanya Tanıtım
 • Otelimizin Tanıtımı
 • Alanya Kalesi
 • Alanya Apart Oteller 2017
 • Alanya Otelleri
 • Alanya Oteller
 • Alanya Da Uygun Fiyata Tatil
 • Alanya Ucuz Pansiyon Fiyatları 2017
 • Alanya da Ucuz Fiyata Tatil Yaparken Gezebileceğiniz Yerler
 • Alanya da Tatil - Kleopatra Plajı
 • Alanya Ucuz Aile Oteli
 • Alanya Pansiyon Fiyatları
 • Aile Oteliniz - Alanya Tatil Yuvası
 • Alanya Apart Otel Fiyatları
 • Alanya Apart Pansiyon
 • Alanya Merkez Oteller
 • Livane Apart Otel - 1+1 ve 2+1 Odalar
 • Alanya Ucuz Otel Fiyatları
 • Alanya Aile Oteli - Livane Beach Otel
 • Alanya Uygun Oteller
 • Alanya Otel Fiyatları
 • Menüler

 • Odalarımız
 • Rezervasyon
 • Konuk Defteri
 • Otel Sözleşmesi

  LİVANE BEACH OTEL SÖZLEŞMESİ

  1,Uçuşları Teyit Etme Konukların Sorumluluğundadır,Tatil Rez...Konuk Tarafından Sözlü Rezervasyon Talimatı, Verıldıği Ve Otel Tarafından
  Yazılı Veya İnternet Aracılığı İle Onaylandığı, Tarih De Konuk İçin Rezervasyon Genel Şartları, İşlemeye Başlayacaktır, Livanebeachotel İnternet Sitesinden Ve Otel Broşüründe Yer Verilmeyen Hususlardan Sorumlu Tutulamaz, Seyahat Acenteleri Ve Sair Şahıslar Tarafından Verilen Öneri Ve Bilgilerden Otel Sorumlu Tutulmaz,
  2.Ücretlendirme, Otel Geceleme Olarak Uygulanacağı, Yıl İtibariyle Otel, Web Sitesindewww.livanebeachotel.comYayınlanan Fiyatlar,Üzerinden Ödenir, Geceleme Ücreti Kişi Başı Geceleme Oda Kahvaltı Ve Akşam Yemeği Olarak Tespit Edilmiş, Olup Rezervasyon
  Yapılan Tarih İçin İlan Edilmiş, Fiyatlar Üzerinden Talep Ve Tahsil Edilir,
  3.Rezervasyon Konuk Veya Seyahat Acentesi Tarafından Yapılan, Rezervasyon Otel Tarafından Yazılı Olarak Onaylandıktan Sonra Rezervasyon Yapanlar, Toplam Konaklama Ücretin Bir Kısmı Depozitoyu Rezervasyon Talepleri İle Birlikte Otele Ödemek Zorundadırlar, Ve Alanya Apart Otel Olarak Rezervasyon, Kabulü Şartlı Olup Aksi Halde Otel Rezervasyondan Sorumlu Tutulamaz, Ödemeler Nakit Olarak Otel Banka Hesabına Yapılabilir.
  4.Değişiklikler.Misafirler Tarafından Yapılmış Rezervasyonlarda Değişiklik Yapılmak İstenmesi Halinde Bu Konudaki, Taleplerin Rezervasyon Yapılan Dönemden En Genç 1 Ay Önceden Otele Bildirilmesi Şarttır, .Süresinde Değişiklik Talepleri Otele Geceleme Ve Yer Durumunun Uygun Olması Halinde Yerinegetire Bilir.
  5. Rezervasyon İptali..Rezervasyonun İptali Ancak Rezervasyonu Yaptıran Kişiler, Yada Şirketler Yazılı Yada Sözlü Bildirim Yapması, Ve Aşağıda Belirlenen Hususlara Uyulması Koşulu İle Mümkündür,İptalin Kabulü Halinde, Rezervasyon Tarihinden 30 Gün Yada Daha Erken Bir Tarihide İptal, Durumunda Paranın Tamamı 18 Veya 20 Gün Arasında İse Yarısı 13 Gün Altı İptallerde İse İadesi Yapılamaz.
  6.Otel Tarafından Değişiklik..Otel Değişiklik Hakkına Sahiptir, Ancak Bu Hak İstisnai Olarak Ve Mücbir Sebepler Doğduğunda Kullanılır,Otelin Değişiklikleri Önceden Bildirme Yükümlülüğü Olmamakla Beraber En Kısa Zamanda İlgilisine Bildirmesi Gerekir,Rezervasyon Yaptırılmış Konukla Tarafından Yapılan Değişiklikler Kabul Edilemez, İse Yaptığı Ödemeler Aynen İade Edilir Bununla Birlikte Otelden Kaynaklanan Sorunlar Yüzünden Konuklara Alanya Livanebeachotel Olarak Yardımcı Olmak Kabul Ve Taahhüt Eder.
  7.Rezervasyonu Otel Tarafından İptali..Otel Herhangi Bir Nedenle Veya Nedene Bağlı Olmaksızın Alanya Ucuz Otel Fiyatları, Tek Taraflı Olarak Rezervasyonu İptal Etme Hakkına Sahiptir, Mücbir Sebepler Ve Konuklar Tarafından Ödemelerin Yapılmaması Veya Geç Yapılması Durumları Hariç Olmak Üzere Konukların Otele Giriş Tarihinden En Az 30 Gün Önceden Konuklara Yazılı Yada Sözlü Olarak Bildirilir, Geç Ödeme Veya Ödememe Durumları Haricindeki Hallerde İptal Edilen, Rezervasyon Yerine Müşteriye Alternatif Bir Tatil Alanya Pansiyonlar,Ve Alanya Apart,
  Otel Ve Alanya Öğretmen Evi Sunabilir, Ödemeler İade Edilir Başka Bir Tazminat Ödenmez,
  8.Otelin Sorumluluğu..Alanya Oteller, Konukların Otele Giriş Tarihinden İtibaren Otelde Bulundukları Süre İçinde Otel Çalışanların Dikkatsizlik İhmal VeyaKusurundan Kaynaklanan Zararı Tanzimiyle Yükümlüdür, Ancak Tedarikçilerin Dikkatsizlik-İhmal Ve Kusuru Dışındaki Ölüm Yaralama Hallerinde Livane Beach Otelin Sorumluluğu Bulunmaz.
  9.Belgeler .Alanya Otellere Yurt Dışından Gelecek Konukların, Türkiye Ye Girişleri,Konusunda Gerekli Belgelerin Sağlaması Konuklara Aittir, Belgelerin Noksanlığı Sebebiyle Otelin Maruz Kalacağı Zararlar, Konuklar Tarafından Tanzim Edilir, Yolcular Türkiye Ye Giriş Çıkışlarla İlgili, Tıbbi Bilgiler Ve Önerilecek Koşullar Öğrenmek Ve Uygulamak Konukların Sorumluluğundadır.
  10,Taşıma Yer Rezervasyonu Koşulları, Alanya Uygun Otelin Yazılı Olarak Kabul Ettiği Taahhütlerinin Dışında, Taşıma,Transfer, Yada Yer Rezervasyonu Yapma, Yükümlülüğü Yoktur, Konuklar Tarafından Tercih Edilen Hava Kara Deniz Taşımacılığı Bu Taşımacılığı Sağlamayı Üstlenenler Tarafından Yönetilir, Bu Gibi Durumlarda Yabancı Konuklar Hakkında Uluslararası Antlaşmalar Uygulanır, Konaklama Süresinin Sonunda Otelden Ayrılma Çıkış Halinde Önceden,Livanebeach Otel Tarafından Bu Hizmet Talep Halinde Genellikle Uluslar Arası Uçuşlar İçin Ve Yer Hostesleri Tarafından Bu Uçuşları Teyit Anlamında Yerine Getirilir,Alanyapansiyonlar.NetSize Daha Yakın Reklam Verdigimiz Sitelerdir.
  11.Yönetim,Alanya Oteller Ve Apart Otelde?Konuklardan Herhangi Birisinin,Başka Birine??Karşı Zarar-Tehlike Doğurur-Rahatsız Edici Davranışların Varlığı Halinde Alanya Ucuz Otel Herhangi Bir İhbar, Ve İhtarda Bulunmaksızın Otel Rezervasyonun Sona Erdirme Ve
  Konukları Otel Dışına Çıkarma Konusunda Mutlak Takdir, Yetkisine Sahiptir Alanya Livane Apart Bu Hallere Sebebiyet Veren Konuklara Para İadesi Yapılmaz, Tazminat Ödenmez, Otelin Uğradığı Zarar Talep Ve Tazmin Hakları Saklıdır.
  12 Kullanılmayan Geceler .Alanya Ucuz Otelin Erken Terk Edilmesi Ve Sair Hallerde Konuklar Tarafından Kullanılmayan Gecelemeler Gerekçe Gösterilerek Alanya Livane Beach Otelle, Yapılmış Ödemelerin İadesi Talep Edilemez.
  13.Sigorta. Alanya Uygun Otel Konukları Otele Giriş Anından İtibaren Mali Sorumluluk Sigortasına Dahil Olurlar, Sigorta Giderleri Alanya Livane Apart Otel Tarafından Karşılanır, Konukların Otel Ayrılma Tarihinde Sonra Erer, İsteyen Konuklar Gideceği Yere?? Kadar Sigorta Sürelerini Uzatabilirler Yazılı Talep EtmeyenKonukların Süreleri Çıkış Tarihinden İtibaren Kendiliğinden Sona Erer.
  14.Uygulanacak Hukuk .Alanya Aile Apart Oteltaraflar Arasında SözleşmeNiteliğindeki Rezervasyon Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti Hukuku Çevresinde Düzenlenmiş, Olup Bu Hukuk Kapsamında Açıklanır, Ve Yorumlanır .Taraflar İş Bu Sözleşme İle İlgili Her Türlü Uyuşmazlığın Çözümü İçin, Türkiye De Alanya Mahkemelerive İcra Dairelerini Yetkili Kılmışlardır..Www.Alanyaapartoteller.NetAnlaşmalı Oldugumuz Sıtelerdir.

  Türkiye?nin En Çok Ziyaret Edilen Tatil Ve Konaklama, Sitesi, Livane Beach Otel2001 Yılında,Kurulmuş, Alanya Oteller. Sıralamasın Da Yerini Almiştir. Güncel Ve İnteraktif Bir Tatil Rehberi Niteliği Taşıyan LivaneSite de, Bölgeler Ve Gezılecek, YerlerHakkında Detaylı Tanıtımlar Sunulmaktadır.Tanıtım Sayfalarında Bölgedeki Gezilecek Yerler, Yapılacak Şeyler, Oteller, Otel Fiyatları, Mekanlar Ve Bölgeye Ulaşım İle İlgili Bilgiler Yer Almaktadır,Birçok Farklı Kategoride,Tesisin Yer Aldığı Sitede, Tesisler Tüm Ayrıntılarıyla Kullanıcıya Sunulmaktadır.Pansiyon,Butik Otel,Apart OtelVe Alanya Otelleri Tesislerin Yıl Boyunca Geçerli Olan Fiyatları Livane Beach Otelde Tatilciye Sunulmakta Ve Farklı Sistemlerdeki Otel Fiyatları İle Karşılaştırma İmkanı Vermektedir. Alanya OtellerLivane Beach Otel .Com Da Yer Alan Bölge Tanıtım, Otel Ve Anasayfa100 DenFazla Tatilci Yorumu Bulunmakta Ve Bu Sayfaları Yılda 1. Milyon Kişi Ziyaret Etmektedir. Kullanıcılar ALANYAYA GELMEK İÇİNBu Sayfalarda Erken Rezervasyon, Ekonomik Konaklama Ve Ucuz Otel Fırsatlarını Yakalamaktadır. Alanya Otel, Fiyatları Bölge Ve Otel Tanıtımlarının Yanı Sıra Livane Beach Otel Sitesinden, Online Rezervasyon, Araç Kiralama Ve Uçak Bileti Gibi Tatilcilerin İhtiyaç Duyabilecekleri Alanya Apart, Alternatif Hizmetler De Sunmaktadır.

  NEDEN LİVANE BEACH OTEL:Yurt İçi Ve Yurt Dışındaki 700?den Fazla?Kişinin Yorumlarına Ulaşır. LivaneSayfalarında Gezilecek Yerler, Yapılacak Şeyler, Mekanlar, Ulaşım Vealanya Oteller, Bölgede Bulunan Oteller Hakkında Tüm Bilgileri Bir Arada Bulur.
  Tatil Deneyimlerini Paylaşabilir,Livane Beach Otel De, Diğer Kullanıcıların Seyahat Ve Konaklama Tavsiyelerini Görebilir.

  Alanya Ucuz Otel Fiyatlarını Karşılaştırabilir, Alanya Erken Rezervasyon İndirimlerinden Yararlanabilir Ve Online Rezervasyon Yapabilir.Alanya Araç Kiralayabilir, Livane Uçak Bileti Satın Alabilir, Alanya Tatil Fırsatlarını Yakalayabilir.

  alanya apart otel fiyatları - alanya otelleri - alanya merkez otelleri - alanya 3 yıldızlı otel fiyatları - alanya ucuz apart oteller - Alanya Apart Otel Fiyatları - Alanya Pansiyon Fiyatları - alanya nehir apart otel fiyatları - Alanya Otel Fıyatları - livane beach otel alanya - Alanya Ucuz Otel Fiyatları - alanya otel fiyatları 2015 - Livane otel - Alanya Livane otel - livane apart otel fiyatlari - livane beach otel fiyatlari - alanya öğretmenevi fiyatları - alanya pansiyon fiyatlari